Type and press Enter.

Ku všetkým objednávkam nad 39,90 € ako BONUS album Nový čLOVEk 2.0 | Kuriér zdarma už od 49€ | Zásielkovňa zdarma už od 25€

Kto sme

O nás

Spirit coffee

Slovenská svetová káva, ktorá chutí

Jedinečný výber najlepších svetových káv, ktoré Vám ponúka interpret Majk Spirit v špičkovej kvalite. Stačí si vybrať tú kávu, ktorá bude práve Vám chutiť najviac! Toto je príbeh Spirit Coffee.

Vychutnajte si svetovú kávu
každým spôsobom!

majk spirit

Moja cesta ku káve

“Hoci by som sa rozhodne nenazval znalcom káv, som jej milovníkom! Kávu pijem – tak, ako väčšina z nás – denne a dlhé roky. Preto som sa rozhodol ponúkať formou Spirit Coffee aj svojim fanúšikom tie, ktoré patria medzi moje top. Verím, že každý si na našom e-shope nájde tú, ktorá bude jeho obľúbenou. Osobne najviac obľubujem Brazil a Brazil – Indiu, pretože majú veľmi jedinečnú chuť.”

Spirit Coffee

Kvalita je pre nás dôležitá

“Všetky naše kávy Spirit Coffee ponúkame v BIO kvalite a pražíme ich niekoľko krát do týždňa, aby sa k Vám dostávali vždy čerstvé. Naše kávy sú pestované malými farmármi, pre ktorých je kvalita pestovanej kávy veľmi dôležitá. Ponuku budeme samozrejme aktualizovať podľa našich možností a radi by sme sa neskôr zamerali aj na Fair Trade kávy, aby sme Vám mohli prinášať stále lepšiu kvalitu.”

Spirit Coffee pomáha

Vaše preferencie sú pre nás dôležité.

“Okrem skvelých káv by sme radi ponúkli pomoc tam, kde je to potrebné. Vyberáme si vhodnú organizáciu, ktorá pomáha nášmu životnému prostrediu a tejto organizácií budeme odovzdávať časť z nášho zisku.”