Type and press Enter.

Ku všetkým objednávkam nad 39,90 € ako BONUS album Nový čLOVEk 2.0 | Kuriér zdarma už od 49€ | Zásielkovňa zdarma už od 25€

Možnosti dopravy a platby

Platba

Jednou z možností je vložiť peniaze priamo na náš účet. Vaša objednávka bude expedovaná hneď po pripísaní prostriedkov na náš účet. Všetky potrebné informácie k platbe nájdete v potvrdzovam maile objednávky. Ak ste nedostali svoj mail, prosím skontrolujte položku Spam alebo nevyžiadaná pošta prípadne nás môžete kontaktovať

Naše číslo účtu je: SK21 7500 0000 0040 2946 1730

Najjednoduchším spôsobom platby je platba online pomocou Vašej platobnej karty. Platobnú bránu máme zabezpečenú prostredníctvom služby GlobalPayments. Ak Vaša platba neprebehla, prosím, skúste ju zopakovať, prípadne si overte platnosť Vašej karty. Pre online platby musí byť karta aktívna.

Ďalšou možnosťou platby je platba na dobierku. Dobierku je možné zvoliť ako doplnkovú službu v cene 0,90€. V takom prípade budete platiť až pri prevzatí Vašej objednávky.

Doprava

Prvou možnosťou dopravy je kuriér, ktorý Vám donesie Vašu objednávku až k Vám domov.  Cena dopravy v takomto prípade je 4,00€ pre Slovenskú a 4,90€ pre Českú republiku. V prípade, ak si objednáte nad 39€ ju máte zdarma.

Ak si zvolíte túto možnosť dopravy, je priamo v košíku nutné vybrať Vami preferované výdajné miesto, kde si po Vašu objednávku prídete. Hneď, ako bude Vaša objednávka doručená na výdajné miesto, budeme Vás o tom informovať. Cena za túto možnosť dopravy je 2,50€, nad 25€ nákupu zdarma.

Viac informácie o nákupnom procese nájdete na stránke Všeobecných obchodných podmienok.